Autopirkimas.lt

Patarimai perkant automobilį

Jun
18

Vizija

Posted by admin

Daug metų teko iš šono stebėti automobilių pirkimą/pardavimą. Daugeliu atveju žmonės nusipirkdavo ne pačius geriausius automobilius. Todėl kilo idėja sukurti puslapį, kuriame būtų publikuojami straipsniai patariantys žmonėms kaip išsirinkti gerą automobilį. Vienas pagrindinių šio projekto tikslų yra aprašyti tam tikrus atvejus pasitaikančius perkant automobilį ir aišku kylančias bėdas ir neaiškumus.


Misija. Sumažinti nepatenkintų įsigytų automobilių savininkų skaičių, kuris šiuo metu yra tikrai didelis. Taip pat pakeisti žmonių požiūrį į automobilių pardavėjus. Dažnai prastą automobilį nusipirkęs žmogus kaltina tik pardavėją. Taip daryti nederėtų, dėl keletos priežasčių: patys automobilių pardavėjai perka mašinas patys jų nematydami (pasikliaudami užsieniečio mašinos apibūdinimu telefonu); perka daužtas ar kitaip sugadintas mašinas, kurios yra pigesnės ir sutvarkytos taip pat parduodamos pigiau. Kitaip sakant, šiais laikais kas kaip moka tas taip sukasi. Nusipirkus blogą automobilį reiktų kaltinti tik save, kad prieš perkant nebuvo pastebėti trūkumai.

 1. Zygis Said,

  Forumas tikrai praverstu siam tinklapiui.

 2. Ernestas Said,

  Noreciua prisidet prie sios svetaines pletojimo, gera svetaine, tik reikia daugiua svarbios medziagos zmonems bei labai praverstu svetainei, kaip kad sako zygis formuas

 3. Tomas Said,

  Sveiki , su kuo galeciau pasikonsultuoti del pirkimo is Uk nes kai kuriu dalyku nesuprantu …

 4. admin Said,

  Sveiki. Kas butent neaisku? Jeigu paciam norint dalyvauti UK aukcione, tai yra visa info aukcionu puslapiuose. Daug dokumentu reikia susitvarkyt ir jei tai del vienos masinos pirkimo, tai neapsimoka. Geriau sumoket imonei kuri tuo uzsiima.
  Kitas reikalas, kai planuojama pirktu keleta ir daugiau masinu 😉

Add A Comment

You must be logged in to post a comment.