Autopirkimas.lt

Patarimai perkant automobilį

Jul
03

Liepos 1-oji – baltarusių muito įsigaliojimo diena.

Posted by admin

Dauguma Lietuvos gyventojų skundėsi, kad automobilių kainos yra sukeltos, dėl didelio skaičiaus pirkėjų iš Baltarusijos. Liepos 1-ąją baltarusių Lietuvoje nebeliko. Žmonės tikisi, kad kainos kris. Keliais faktais norėčiau paneigti šią nuomonę. Šiandien jau liepos 3-čioji, kainų kritimo nepastebėjau. Pastebėjau tik keletą kitų faktų: tiek Kauno turguje, tiek Tauragės aikštelėse mašinų skaičius ženkliai sumažėjęs. Likusios mašinos savo kainą vis dar laiko (matyt pardavėjai parduoti pigiau negali, nes patys jas gan brangiai pirkę). O ir pačios mašinos ne pačios geriausios liko. Baltarusiai išrinko viską, kas buvo geriausia. Trumpai tariant ~85%, likusių mašinų aikštelėse yra laužai. Tralų su naujomis mašinomis grįžta kone 10 kartų mažiau, nes mašinų pirkimas sustojęs. Rinktis iš ko tikrai nėra, o ir kainos nei kiek nekrito. Galiu teigti, kad tie kurie laukė liepos 1-os, tikrai pralošė. Nes dabar nebėra iš ko rinktis, o kainos tos pačios, tik mašinos prastesnės.

Naujų mašinų užvežimo bumo reiktų tikėtis rugsėjo mėnesį. Tuo metu mašinų “ekonomika” turėtų atsigauti. Užsienyje žmonės atostogauja, todėl mašinų pardavimui ten taip pat mažiau. O ir Lietuvos vežėjai nepuls vežti bet ko, nes šiuo metu Lietuvos gyventojai itin išrankūs ne tik kainai, bet ir pačiai transporto priemonei.

Dabar pirkėjai Lietuvoje, – lietuviai. Bet dingus baltarusiams, turėtu pradėti plūsti Ukrainos piliečiai, latviai, estai, taip pat ir lenkai (kurie kaip ir lietuviai myli japoniškus ir vokiškus automobilius).

 1. jonce Said,

  nu jo autopliuse ziurejau kainos tai tos pacios beveik, bet manau kad bus tu masinu dar pigiau

 2. Edgaras Said,

  Visu pirmą išmok rašyti straipsnius… Ir ne “MAŠINŲ” o “AUTOMOBILIŲ” ten juk ne kokia skalbimo “mašiną” parduodą? Ir dėl to atpigimo, negalvok kad atėjo liepos 1d. ir iškart savininkai paėmė ir sumažino kainas. Kainų pokytis pasimatys gal tik liepos vidury, tada po truputi jos ir kris.

 3. Julius Said,

  Sakykit ką norit bet pirkti tikrai nėra ko…..

 4. Tomas Said,

  Edgarai o koks tau skirtums masinu ar automobiliu?? Pasikeis kasnors nuo to? Tu dziaukis kad kazkas dar tokius straipsnius kuria ir padeda kitiems.. Nepatink pats pasidaryk tokia svetaine..

Add A Comment

You must be logged in to post a comment.